«Чернігівгаз»: Інформація щодо боргів за газ новопризначеного прем’єр-міністра не відповідає дійсності

«Чернігівгаз»: Інформація щодо боргів за газ новопризначеного прем’єр-міністра не відповідає дійсності
Газова компанія стверджує, що ніколи не передавала і не передаватиме особисті дані своїх клієнтів третім особам, якщо того не вимагатиме закон Об этом сообщает dengi-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Компанія «Чернігівгаз» повідомляє, що поширена сьогодні інформація щодо боргів за послуги з газопостачання новопризначеного прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та його сім’ї не відповідає дійсності.


АТ «Чернігівгаз» ніколи не надавало, не надає і в майбутньому не надаватиме будь-яким третім особам, в тому числі засобам масової інформації, персональні дані споживачів газу. Це стосується як особистих даних, так і відомостей щодо розрахунків клієнтів компанії.


Згідно із Законом України «Про захист персональних даних», працівники суб’єктів відносин, пов’язаних з персональними даними, зобов’язані не допускати розголошення у будь-який спосіб персональних даних, які їм було довірено або які стали відомі у зв’язку з виконанням професійних чи службових або трудових обов’язків, крім випадків, передбачених законом. Таке зобов’язання чинне після припинення ними діяльності, пов’язаної з персональними даними, крім випадків, установлених законом.


Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що сім’я прем’єр-міністра заборгувала 21 тисячу за комунальні послуги.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/chernigivgaz-informaciya-shchodo-borgiv-za-gaz-novopriznachenogo-premjer-ministra-ne-vidpovidaje-diysnosti-623326.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя